Стійкий розвиток Ми відповідально ведемо бізнес інвестуючи в розвиток регіонів присутності та збереження екосистеми, створюючи краще майбутнє для нашої країни

СТІЙКИЙ РОЗВИТОК

Підхід VESCO до сталого розвитку

Наш підхід

Розуміючи, що стале майбутнє залежить від кожного з нас, ми щодня знаходимо можливості, щоб змінювати світ навколо на краще. Інвестуючи в екологічні та соціальні проекти, що покращують життя суспільства, ми робимо наш внесок у спільний сталий розвиток.

ЯК МИ привносимо ЗМІНИ

Соціальна відповідальність і екологічна безпека лежать в основі всіх корпоративних програм, які ми ініціюємо і підтримуємо.

Ми працюємо прозоро і відповідально

Ми використовуємо накопичені знання і досвід, щоб ефективно реалізовувати сировинний і торговий потенціал України і світу, а також системно втілювати програми корпоративного волонтерства та соціального партнерства.
Турбота про важливе

Соціальна відповідальність

Сьогодні наші інвестиції спрямовані на благоустрій та розвиток соціально значущих інфраструктурних об'єктів, поліпшення матеріально-технічної бази дошкільних, шкільних і середніх спеціальних закладів, впровадження освітніх проектів, а також на підтримку програм, спрямованих на популяризацію здорового способу життя серед жителів регіонів присутності
Проекти
Освіта

Освіта

 • З метою популяризації інженерно-технічних спеціальностей в м Дружківка, в рамках проекту «Гірники майбутнього» ми організували для учнів старших класів зустрічі з керівниками і робітниками глиновидобувних підприємств. VESCO надає можливість дітям зануритися в робочий процес великої компанії та дізнатися про можливості самореалізації поруч з рідною домівкою.
 • З метою підвищення престижу професій, що представлені на глиновидобувних підприємствах через оцінювання значущості професій батьків в рамках проекту «На роботу до гірника» ми організовуємо для дітей працівників екскурсії на виробничі майданчики компанії з метою підвищення престижу професій, задіяних на глиновидобувних підприємствах шляхом розуміння важливості професій батьків. Таким чином VESCO сприяє профорієнтації дітей і формує кадровий потенціал на перспективу.
Соціальні проекти

Соціальні проекти

 • У 2012 році в Дружківці побудований і переданий на баланс міської влади дитячий майданчик і «Місце закоханих». Інвестиції компанії в благоустрій міста склали 227 тис. грн.
 • В 2013 році ми інвестували 427 тис. грн у створення багатофункціонального поля для занять баскетболом, волейболом, міні-футболом та спортивного тренажерного майданчику під відкритим небом на базі ЗОШ № 6 в м Дружківка.
 • В 2014 році вкладено 430 тис.грн в проект зі створення умов для фізичного розвитку дітей дошкільного віку. У трьох дитячих садках м Дружківка встановлено вуличне спортивне обладнання, придбано інвентар для спортзалів. В смт Райське збудовано спортивний майданчик для дітей у віці від 1 до 6 років.
 • В 2015-му ми створили скейт-парк в м Дружківка. Сума інвестицій - понад 500 тис. грн.
 • У 2016-му році більш ніж 400 тис. грн. було інвестовано у будівництво двох дитячих майданчиків по вул. Соборна та Сквері Дитячому м. Дружківка
 • В 2017-м ініційована нова корпоративна соціальна програма «Місто - своїми руками», націлена на підвищення соціальної активності городян і вирішення найбільш актуальних проблем міста. В рамках програми понад 450 тис.грн. інвестовано в реалізацію чотирьох проектів в Дружківці: створення «класу-трансформера» в НВК №4, технічне оснащення медіацентру в ЗОШ №12, благоустрій місця для відпочинку студентів при ДТ ДДМА і придбання музичного та орг обладнання для Школи мистецтв.
 • В 2018-м в рамках корпоративної соціальної програми «Місто - своїми руками» понад 500 тис.грн. інвестовано в реалізацію чотирьох проектів в Дружківці: придбання медичного обладнання для пологового залу акушерського відділення Центральної міської клінічної лікарні, облаштування майданчика для занять воркаутом біля ДЖКК, облаштування групи під інклюзивну освіту в я / с №34 «Дельфін» і придбання ігрового і спортивного обладнання для активних занять дітей я / с «Червона шапочка» сел. Горняк.
Корпоративне волонтерство

Корпоративне волонтерство

 • В рамках проектів «Чисте місто», «Зелене місто» колектив компанії регулярно бере участь у заходах з благоустрою парків, скверів та інших соціальних об'єктів міста Дружківка
 • В рамках проекту «Діти - наше майбутнє» співробітники активів щорічно допомагають в підготовці дошкільних навчальних закладів міста до весняно-літнього оздоровчого сезону. Ми займаємося фарбуванням вуличного спортивно-ігрового обладнання, покращуємо матеріально-технічну базу дитячих установ
 • В 2012 році в Дружківці збудований та переданий на баланс міської ради дитячий майданчик та «Місце закоханих». Інвестиції компанії в благоустрій міста склали 227 тис. грн
VESCO

Екологічна
відповідальність

Екологічна відповідальність VESCO

Ми, як соціально відповідальна компанія, вважаємо, що зростання і розвиток бізнесу повинні бути як економічно, так і екологічно сталими. Ми прагнемо вести свою діяльність відповідально і мінімізувати будь-який негативний вплив на природне середовище, з огляду на те, що діяльність VESCO пов'язана з видобутком сировинних мінералів. Збереження природних ресурсів є стратегічним завданням компанії, тому ми дотримуємося таких принципів для досягнення стратегічних цілей в області охорони навколишнього середовища.

Основні принципи

Відкрита взаємодія з екологічних питань з представниками регіональних органів влади, громадськими організаціями та мешканцями територій присутності компанії
Раціональне використання природних ресурсів, включаючи енергоресурси
Мінімізація та попередження впливу виробництва на навколишнє середовище

Стратегічні цілі

Здійснення землевпорядного і технологічного проектування об'єктів в суворій відповідності з міжнародними стандартами проектування, що передбачає дбайливе ставлення до природного середовища
Дбайливе ставлення до навколишнього середовища кожним співробітником компанії в процесі виробництва
Проведення рекультивації відпрацьованих земель
Турбота про природу

Екологічні проекти

Охорона праці

Лінія довіри

Наше відповідальне інвестування також включає створення безпечного і сприятливого робочого середовища. Нам важливо, щоб співробітники та клієнти завжди могли покластися на нас як на відповідальну компанію, яка прозоро і відкрито веде свою діяльність.
Наш пріоритет - суворе дотримання високих етичних стандартів на всіх рівнях. Для цього на активах працює прямий канал зворотного зв'язку «Лінія довіри».
Просимо вас повідомляти на «Лінію довіри» про порушення в галузі охорони праці та навколишнього середовища, неналежній поведінці, дискримінації та корупції.
ЗАЛИШИТИ ПИСЬМОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ПОШТОВИХ ЯЩИКАХ «ЛІНІЇ ДОВІРИ», НАЯВНИХ У ВСІХ АДМІНІСТРАТИВНО-ПОБУТОВИХ ПРИМІЩЕННЯХ ВИРОБНИЧИХ ПІДРОЗДІЛІВ ПІДПРИЄМСТВА

Зателефонувати

0-800-600-777
Всі дзвінки безкоштовні в межах України

Надіслати електронне повідомлення

сайт лінії довіри

Надішліть повідомлення в лінію довіри

Ім'я
Ви забули вказати ім'я
Телефон
Ви забули вказати номер телефону
Email
Ви забули вказати email
Ваше повідомлення
Ви забули написати коментар